لوگویاقوت

اینترنت سازمانی

اینترنت سازمانی یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌تواند یک سازمان را در مسیر رشد سریع‌تر همراهی کند. بدون استفاده از اینترنت پرسرعت خیلی از کسب و کارها دچار مشکل می‌شوند زیرا در سازمان‌ها ممکن است به دلیل تعداد بالای کاربرانی که از یک اینترنت مرکزی استفاده می‌کنند، کیفیت خوبی را مشاهده نکنیم و گاهی اوقات شاهد افت پهنای باند نیز باشیم. اعتبار هر شرکت و سازمانی به پایداری سرویس اینترنت آن بستگی دارد، برای اینکه در سازمان یا اداره یا کارخانه خود بدون دغدغه به اینترنت دسترسی داشته باشید و درصد قطعی‌های شما کم شود یا بدون واسطه به سرویس‌دهنده ISP متصل شوید نیاز به یک اینترنت پرسرعت دارید که با خرید پهنای باند اختصاصی محقق می‌شود.اینترنت پرسرعت سازمانی امروزه از اهمیت بالایی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها برخوردار است. این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از انواع اینترنت پرسرعت سازمانی بهترین سرعت اینترنت را تجربه کرده و با سرعت بالایی داده‌های خود را منتقل یا بارگذاری کنند.

 

مزایای اینترنت سازمانی

در اینترنت با پهنای باند اختصاصی سرعت آپلود و دانلود شما برابر است، مثلا اگر سرعت درخواستی شما از شرکت ارائه دهنده اینترنتی خود 30 مگابیت بر ثانیه باشد شما با همان سرعت می‌توانید از اینترنت فایل دانلود کنید یا به آپلود فایل در اینترنت بپردازید.از مزایای دیگر اینترنت با پهنای باند اختصاصی سرعت بالای آن است زیرا شما بدون واسطه به سرویس دهنده ISP متصل می‌شوید. یکی از روش های پرکاربرد اتصال به سرویس دهنده ISP استفاده از ارتباط وایرلس می‌باشد که در حال حاضر بهترین روش برای اتصال نقطه به نقطه به حساب می‌رود.

اینترنت اختصاصی این است که پهنای باند شما اشتراکی نیست و هیچگونه افتی ندارند و در طول 24 ساعت شما دارای اینترنت با سرعت بالا و بدون افت سرعت می‌باشید.به‌صورت کاملاً متقارن ارائه می‌گردد. بدین صورت که سرعت آپلود و دانلود در آن با یکدیگر برابر خواهد بود.به کمک اینترنت اختصاصی می‌توانید؛ مطمئن شوید که تمامی کارمندان شما بدون افت کیفیت و سرعت، هم‌زمان از اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند.

استفاده از اینترنت سازمانی نه‌تنها می‌تواند هزینه‌های جانبی شما را کاهش دهد، بلکه به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت شناخته می­شود. بدین صورت شما با افزایش بهره‌وری سازمان و شرکت خود، می‌توانید سودآوری بیشتری را تجربه کنید. بدون شک استفاده از اینترنت  سازمانی برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر اهمیت بیشتری دارد؛ اما این بدان معنی نیست که کسب‌وکارهای کوچک نیازی به اینترنت پرسرعت ندارند. با استفاده از این نوع اینترنت می‌توانید سرویس تلفن و اینترنت را با هم ترکیب کنید، امکان راه اندازی سریع سیستم، امکان وجود انعطاف در فاکتور پایانی دوره، قابلیت تغییر، بالا بردن بهره وری و… نیز وجود دارد. تمامی این موارد در نهایت منجر به کم شدن هزینه های سازمان می شود.

به بیان دیگر، اهمیتی ندارد که سازمان شما چه ابعادی داشته و چند نفر کارمند دارید.با استفاده از اینترنت پرسرعت سازمانی می‌توانید به‌سادگی کیفیت خدمات خود را ارتقا داده و رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کنید. یک اینترنت پرسرعت، کلید موفقیت شما در دنیای دیجیتال خواهد بود.ازدیگر مزایای آن، پشتیبانی مناسب است. اینترنت‌های سازمانی به دلیل اهمیت و حساسیت بالا از پشتیبانی قوی بهره مند می‌باشند تا تا در صورت نیاز برای کاهش یا افزایش پهنای باند و… بتوانند به سرعت با پشتیبانی مذکور تماس حاصل کنند.زمانی که اینترنت سازمانی دریافت می کنید، می توانید بهترین و باکیفیت ترین خدمات را نیز دریافت کنید که سبب می شود استفاده از اینترنت برای شما بسیار ساده تر شود.

پهنای باند اختصاصی

شهرهای تحت پوشش اینترنت سازمانی یاقوت

اینترنت سازمانی یاقوت در شهرهای
بوشهر,اصفهان,تهران,اهواز,خرم آباد,بندرعباس,مرکزی – ساوه,قم,همدان,زنجان,قزوین,ارومیه,تبریز,کرمان,البرز – کرج
قابل ارائه می‌باشد که برای آگاهی از هر شهر برروی نقشه کلیک نمایید

روش‌های انتقال اینترنت اختصاصی

روش‌های مختلفی برای ارائه اینترنت اختصاصی وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • شبکه رادیویی: شبکه های رادیویی بستری مناسب برای انتقال پهنای باند اختصاصی هستند. اجرای پهنای باند اختصاصی در این روش آسان و با هزینه کمتری قابل انجام است. این روش(پهنای باند اختصاصی وایرلس) پرکاربردترین و بهترین روش موجود برای انتقال پهنای باند اختصاصی به حساب می‌آید.
 • شبکه کابلی: با استفاده از این روش بسته به کابلی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، ظرفیت بالایی از پهنای باند قابل انتقال است. ولی چون برد آن پایین است، برای پهنای باند اختصاصی زیاد پیشنهاد نشده و استفاده نمی‌شود.
 • فیبر نوری: انتقال پهنای باند از طریق فیبر نوری هم بسیار پرکاربرد است. اما برای همه به صرفه نیست. به این خاطر که ظرفیت شبکه فیبر نوری در تمام نقاط ایران به اندازه کافی نیست و گاهی افراد مجبور هستند تا با هزینه خودشان، این شبکه را ایجاد کنند. هزینه بالای ایجاد شبکه توسط کاربر، باعث شده تا خیلی از افراد، سازمان‌ها یا کسب و کارها نخواهند از آن استفاده کنند. با این حال، در صورت وجود شبکه و زیرساخت مناسب، خط اختصاصی اینترنت انتخاب خوبی است. 
سرویس‌های اینترنت سازمانی یاقوت
سرویس پهنای باند اختصاصی 24 ساعته به همراه IP Valid
سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی
سرویس بر بستر فیبر نوری (قابل ارائه در شهرک صنعتی کاوه)

خدمات قبل از فروش اینترنت سازمانی یاقوت

 • مشاوره و امکان سنجی رایگان
 • ارائه طرح‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری
 • نصب و راه اندازی سرویس در کمتر از 48 ساعت
 • ارائه پشتیبانی حضوری و تلفنی به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

خدمات پس از فروش اینترنت سازمانی یاقوت

 • پشتیبانی سریع و 24 ساعته
 • امکان افزایش یا کاهش پهنای باند در طول دوره قرارداد
 • یک هفته تست رایگان پس از امکان سنجی

شرکت اینترنت یاقوت به منظور رفاه حال مشتریان، خدمات اینترنت سازمانی خود را به صورت اختصاصی و محدود ارائه می‌دهد.

ویدئو اینترنت سازمانی

اینترنت سازمانی چیست؟

کسب و کارها می‌توانند از سرویس‌های مختلف از جمله اینترنت اشتراکی(DSL، Cable، Wireless) و اینترنت اختصاصی در قالب اینترنت سازمانی استفاده کنند. اینترنت سازمانی بر پایه پهنای باند اختصاصی بنا شده؛پهنای باند اختصاصی با اتصالی که به طور خاص برای شما فراهم می‌کند در مقابل اینترنت اشتراکی که در آن شما پهنای باند خود را با سایر کاربران به اشتراک می‌گذارید، قرار می‌گیرد. عدم محدودیت سرعت و حجم دانلود، پهنای باند کافی، امنیت، پشتیبانی 24 ساعته و تضمین پایداری سبب محبوبیت بالای این سرویس می‌شود.

پهنای باند اختصاصی با توجه به نیاز کاربر به صورت شخصی ( پهنای باند اختصاصی خانگی) و تجاری (اینترنت سازمانی) مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما به طور معمول مورد درخواست سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد.

بهترین اینترنت سازمانی چه ویژگی هایی دارد؟

در یک سازمان یا شرکت به دلیل بالا بودن تعداد کارمندان و اهمیت سرعت اطلاعات باید از بهترین اینترنت امن و سریع سازمانی استفاده شود.معمولا اینترنت‌های سازمانی بر روی بسترهای مربوط به ارتباطات رادیویی، فیبر نوری و ماهواره‌ای پایه گذاری می‌شوند. یک اینترنت سازمانی خوب باید چندین ویژگی مهم داشته باشد و با توجه به همین ویژگی ها است که متوجه می شوید آیا این اینترنت‌ها می‌توانند گزینه خوبی برای شما به حساب بیایند یا خیر؟ اولین ویژگی مربوط به آن است که اینترنت سازمانی باید در تمام طول مدت 24 ساعت شبانه روز دارای سرعت یکسان و بدون نوسانی باشد. از طرف دیگر هیچ نوع محدودیتی در ارسال و دریافت فایل‌ها وجود نداشته باشد.

امنیت بالا: برای شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت هایی که دارای دیتای باارزش هستند امنیت شبکه مهمترین مورد می باشد.

پهنای باند مناسب:اینترنت سازمانی با توجه به اختصاصی یا اشتراکی بودن پهنای باندشان کیفیت‌ متفاوتی دارند.

نوع اینترنت سازمانی:اینترنت سازمانی دارای انواع مختلف هستند؛که با شناخت و آگاهی کامل از ویژگی‌های هر کدام می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

با وجود این موارد می‌توانید از داشتن یک اینترنت سازمانی مناسب مطمئن باشید.مرحله بعدی بعد از فهمیدن این مورد که  بهترین اینترنت سازمانی چه ویژگی هایی دارد؟ مرحله خرید این سرویس می باشد:

با توجه به حساسیت موضوع اینترنت سازمانی و اهمیت  هک شدن و نفوذ به این شبکه انتخاب شرکتی که این سرویس را ارائه می دهد بسیار مهم می باشد. برای اینکه بهترین شرکت را انتخاب نمایید باید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. در بالا اشاره کردیم  که مهمترین مورد امنیت است. پس شرکت مورد نظر بایستی از لحاظ امنیت این سیستم به مشتری خود اطمینان و تضمین بدهد.
 2. سرعت اینترنت سازمانی: با توجه به مشاوره و بررسی حجم دیتاهای و اطلاعات منتقله شرکت بایستی پهنای باند و سرعت متناسب در اختیار کاربران قرار دهد.
 3. قابلیت ارائه انواع اینترنت سازمانی: با توجه به نیاز مشتری و تشخیص کارشناسان مرکز ارائه خدمات باید بتواند انواع پروژه ها را اجرا نماید.
 4. یکی مر کز قوی ارائه خدمات اینترنت سازمانی باید بتواند با ایجاد نرم افزاری ساده سبک و کاربردی یک مرکز فرماندهی و کنترل در اختیار مشتریان قرار دهد. 

مراحل خرید اینترنت سازمانی یاقوت

اینترنت اختصاصی

خرید اینترنت سازمانی بدون مشکل نیست و ممکن است چالش‌ها و نگرانی‌هایی را برای کسب‌وکارها و شرکت‌ها به همراه داشته باشد که یکی از مهم‌ترین این مشکلات مربوط به قیمت آن است. قیمت و هزینه‌ای که شما برای خرید این اینترنت باید بپردازید تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از جمله سرعت مدنظر شما، حجم دانلود و آپلود مدنظر، نوع مودمی که استفاده می‌کنید و … بستگی خواهد داشت. استفاده از خدمات مجموعه یاقوت در این زمینه می‌تواند به کاهش هزینه‌های شما کمک شایانی کند.

به‌طورکلی باید دقت داشته باشید که هزینه خرید این اینترنت چندان بالا نیست و راه‌اندازی تجهیزات آن نیز برای سازمان‌های مختلف چندان هزینه‌بردار نخواهد بود. از طرف دیگر با خرید این اینترنت این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید سرعت و حجم مدنظر خود را با کمک مشاوران مجموعه یاقوت انتخاب کنید که این مسئله نیز به میزان زیادی روی کاهش هزینه‌های نهایی شما اثرگذار خواهد بود.

پس به‌طورکلی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی که به دنبال به‌صرفه‌ترین و در عین حال بهترین اینترنت برای برطرف کردن نیازهای خود هستند می‌توانند اینترنت سازمانی مجموعه یاقوت را برای خرید خود انتخاب کنند که کاملا صرفه اقتصادی دارد.

برای خرید اینترنت سازمانی شما عزیزان می‌توانید در ابتدا از مشاوره‌ی رایگان مجموعه‌ی یاقوت استفاده کنید و پس از دریافت اطلاعات لازم، نسبت به خرید نهایی اقدام نمایید. اینترنت سازمانی یاقوت در حال حاضر در اختیار افرادی است که در شهرهای تهران، کرج، همدان، ساوه، قزوین، قم و زنجان ساکن هستند، قرار دارد.

پس از مشخص نمودن میزان پهنای باند مورد نیاز، بستر انتقال داده و … میتوانید به‌راحتی و در کمترین زمان از اینترنت سازمانی یاقوت استفاده کنید و تجربه‌ی سرعتی بالا و بدون محدودیت را داشته باشید.

پس از عقد قرارداد، شرکت سرویس دهنده موظف است مجموع عرض باند خریداری شده را بدون کم‌وکاست و به صورت تضمینی در اختیار مشترک قرار دهد. شرکت یاقوت نیز یکی از معتبرترین شرکتهای سرویس دهنده است که از این قاعده پیروی میکند.برای خرید اینترنت سازمانی با شماره سراسری 0864840 تماس بگیرید.

سرعت اینترنت سازمانی

سرعت اینترنت سازمانی به طور کلی به پهنای باند بستگی دارد.پهنای باند ظرفیت شبکه شما برای انتقال داده است. یک تصویر ساده لوله کشی می تواند همه چیز را روشن کند: پهنای باند مانند آب است که از طریق لوله جریان می یابد. مقدار آبی که لوله می تواند در طول زمان انتقال دهد مشابه پهنای باند است.

“حداکثر مقدار آب ممکن مانند حداکثر سرعت انتقال داده ممکن در شبکه شما است. به این ترتیب پهنای باند مترادف با ظرفیت است. بنابراین، اگر به آب بیشتری نیاز دارید، یک لوله بزرگتر نصب کنید. اگر به ظرفیت انتقال داده بیشتری نیاز دارید، پهنای باند موجود خود را افزایش دهید.” هر قدر پهنای باند ما بیشتر باشد، سرعت بالاتری نیز جهت دریافت و ارسال اطلاعات داریم. به همین جهت است که توصیه می کنیم تا از این نوع اینترنت استفاده کنید. هر قدر پهنای باند شما بیشتر باشد، می توانیم بگوییم که سرعت اینترنت شما نیز بالاتر است.

پهنای باند مورد نیاز برای کسب و کار شما عمدتاً به مقدار داده ای که به طور منظم استفاده می کنید و به اشتراک می گذارید بستگی دارد. هر صنعت و کسب‌وکار فردی باید تعداد و انواع دستگاه‌های متصل مورد استفاده و میزان داده‌های به اشتراک گذاشته شده را بررسی کند تا ارزیابی دقیقی از پهنای باند مورد نیاز محاسبه شود.

سرعت اینترنت سازمانی

کاربرد خط اختصاصی اینترنت

 • داده‌های شرکتی درون‌سازمانی

هرکجا که شرکت‌ها نیاز به انتقال و یا دریافت داده‌های درون شرکتی داشته باشند، اینترنت  اختصاصی می‌تواند وارد عمل شود. ایمیل‌های داخلی، صفحات مختلف، اسناد گوناگون و هر نوع ترافیک ایجاد شده توسط برنامه‌های داخلی با وجود اینترنت اختصاصی سازمانی، بهبود پیدا می‌کنند.

 • تماس‌های تلفنی VOIP

امروزه بسیاری از کسب‌وکارها از مزایای تماس‌های تلفنی VOIP استفاده می‌کنند. برای بهره‌مندی از نهایت قابلیت این سرویس، می‌توانید از اینترنت‌های اختصاصی بهره‌مند شوید.

 • برگزاری کنفرانس‌های ویدئویی

هر سازمان و یا شرکتی که جلسات خودش را با کارکنان، مشتریان و یا همکارانشان در بستر اینترنت و به‌صورت ویدئویی برگزار می‌کند، می‌تواند از مزایای اینترنت و پهنای باند اختصاصی بهره‌مند شود. بدین صورت در کنار یک اتصال باکیفیت، کمترین زمان ممکن هدر خواهد رفت.

 • پشتیبان‌گیری از داده‌های سرور

همه افراد از اهمیت داده‌ها و اطلاعات موجود در سرورهای سازمانی مطلع هستند. درصورتی‌که مشکلی برای چنین سرورهایی به وجود بیاید، خسارات و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به وجود خواهد آمد. با این که پشتیبان‌گیری از داده‌های سرورها می‌تواند بسیار زمان بر باشد، اما استفاده از اینترنت سازمانی می‌تواند به‌سادگی این زمان را برای شما کاهش دهد.

لزوم استفاده از اینترنت سازمانی

وظایف زندگی روزمره، ارتباطات، سرگرمی‌ها، اخبار و … به‌صورت عمده به اینترنت بستگی دارد. استفاده مناسب از اینترنت  و دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌تواند زندگی را برای ما آسان، سریع و ساده کند. این بستر می‌تواند با ارائه اطلاعات و دانش برای توسعه فردی، اجتماعی و اقتصادی به بشر کمک کند.

اینترنت یک بستر اجتماعی بسیار وسیعی را فراهم می‌کند که در آن افراد می‌توانند از ایده‌های خود استفاده کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. امروزه اینترنت می‌تواند در زمینه‌های بسیار زیادی تأثیر بگذارد. از آموزش‌های مجازی گرفته تا خریدوفروش‌های بین کشورهای مختلف، همگی باتکیه‌بر اینترنت و فضای مجازی صورت می‌گیرند. در این میان، هرچه سرعت اینترنت و پهنای باند بیشتر باشد، بهره‌مندی از مزایای اینترنت نیز بیشتر خواهد بود.

امروزه حوزه‌های مورداستفاده از اینترنت به‌قدری وسیع است که نمی‌توان همه آن‌ها را معرفی کرد. اهداف استفاده از اینترنت به‌صورت مستقیم باهدف‌ها و نیازهای زندگی فردی گره‌خورده است. اما مگر می‌شود تأثیر صریح اینترنت را بر تجارت، خریدوفروش، اخبار، سرگرمی، آموزش و … منکر شد؟

اینترنت می‌توان نقش بسیار مهمی برای ایجاد و گسترش کسب‌وکارهای مختلف ایفا کند. برای درک هر چه‌بهتر لزوم استفاده از اینترنت در دنیای تجارت، کافی است تا به اهمیت آن در بازاریابی دیجیتالی، برقراری ارتباط‌های داخلی و خارجی، برندسازی، خریدوفروش آنلاین و … نگاهی بیندازیم.خرید اینرنت پرسرعت در واقع یک حرکت موثر برای ورود به بازار جهانی و پیشی گرفتن از سایر رقبا می‌باشد.

مشتریان اینترنت سازمانی یاقوت

بسیاری از سازمان و شرکت‌های معتبر و قدیمی ایرانی مانند میهن، مای بی بی، بوتان، سان‌استار، رانی، سن‌ایچ و..  از سرویس پهنای باند اختصاصی یاقوت استفاده می‌کنند

مشتریان یاقوت
شرکت کیش چیپس
شرکت کیش چیپس
ادامه مطلب
تقریبا چهار ساله که از خدمات P2P شرکت یاقوت استفاده میکنیم. در طول این مدت هواره نهایت همکاری از نظر ارائه سرویس با کیفیت و پشتیبانی مناسب را با شرکت مزمز داشته‌اند.
شرکت پارس فنر
شرکت پارس فنر
ادامه مطلب
اینجانب به نوبه خود از کیفیت فنی و پشتیبانی پایدار شرکت محترم یاقوت در چندین سال اخیر همکاری فی مابین، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می‌نمایم
شرکت زرین صنعت خوشبخت
شرکت زرین صنعت خوشبخت
ادامه مطلب
مجموعه خوشبخت ضمن تشکر صمیمانه بابت همکاری در زمینه ارائه سرویس اینترنت اختصاصی به این مجموعه و نیز پشتیبانی و پاسخگویی سریع و عالی و همچنین پایداری در وضعیت اینترنت برای آن مجموعه محترم آرزو میکنیم بهترین پیروزی‌های خود را در آینده به ارمغان بیاورد
شرکت زرین جم
شرکت زرین جم
ادامه مطلب
یاقوت یعنی پاکی، یاقوت یعنی صداقت و شفافیت، یاقوت یعنی قبول اشتباه برای پیشرفت، یاقوت یعنی حق با مشتری و کنار اومدن با آن‌ها در هر شرایطی چه به سود و چه به ضرر، یاقوت یعنی همکار با احترام. همیشه همین باشید
شرکت دارویی ره آورد تامین
شرکت دارویی ره آورد تامین
ادامه مطلب
بدین وسیله مراتب رضایت و قدردانی خود را از کوشش و عملکرد سریع و همراه با کیفیت مطلوب آن شرکت در اجرای قرارداد اینترنت، ارتباط PTP و پشتیبانی شبکه اعلام میدارم و توفیق روز افزون آن مجموعه محترم را خواستارم
شرکت زرین برگ پرشیا
شرکت زرین برگ پرشیا
ادامه مطلب
از سرویس‌های شما بسیار راضی هستیم، همواره صداقت در پاسخگویی و پشتیبانی فنی عالی شما را از بقیه متمایز کرده است. موفق باشین
شرکت سن ایچ
شرکت سن ایچ
ادامه مطلب
از مجموعه خوب و همراه یاقوت تشکر میکنم که در این چند سالی که افتخار داشتیم در خدمتشون باشیم، همیشه و همه جا وقتی نیاز به کمکشون داشتیم پرقدرت کنارمون بودند و همیشه در اوج دقت و به سرعت مشکلمون را حل کردند
شرکت بهینه تکنیک
شرکت بهینه تکنیک
ادامه مطلب
تو این سال‌ها بچه‌های یاقوت همیشه قطعی‌های سرور، دان بودن آنتن‌ها، روتر و هر چیزی را که من باید حواسم بهشون میبود رو رصد میکردن و واقعا من خیالم از این قضایا راحت بود
شرکت طبیعت
شرکت طبیعت
ادامه مطلب
بچه‌های یاقوت همه با اخلاق کارا پیگیر هستند همیشه انرژی مثبت گرفتم ازشون؛ دوستای خوبی هستند و کلا آدمایی هستند که میشه روشون حساب کرد
شرکت بوتان
شرکت بوتان
ادامه مطلب
شرکت یاقوت را با تعهد، سرعت عمل و همراه قابل اعتماد در لحظات سخت و بحرانی میشناسم
قبل
بعدی

پرسش های متداول

پهنای باند اختصاصی به پهنای باندی که به شکل اختصاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اگربخواهیم بطورعامیامه توضیح بدهیم، برخی خیابان‌ها دوبانده یا سه بانده هستند وظرفیت مشخصی دارند حال شما می‌توانید با داشتن اینترنت پرسرعت اختصاصی ظرفیت کامل را در اختیار گرفته و استفاده کنید. اینترنت اختصاصی دارای یک شبکه خصوصی بین سرویس‌دهنده و کاربر است. ازاین‌رو تمامی پهنای باند خریداری شده توسط کاربران تنها و فقط به همان مشترک تخصیص داده می‌شود. این امر موجب شده تا از به اشتراک گذاشتن پهنای باند با سایر کاربران جلوگیری شود. 

 

تعرفه پهنای باند اختصاصی با توجه به بستر انتقال، تجهیزات مورد استفاده در محل موردنظر، میزان پهنای باند درخواستی پس از امکان سنجی مشخص می‌شود به همین منظور برای خرید پهنای باند اختصاصی و آگاهی از تعرفه‌ها با شماره 0864840  تماس حاصل فرمائید.

خیر، اینترنت سازمانی یاقوت هیچ وابستگی به خطوط تلفن و مراکز مخابراتی ندارد و بر بستر ارتباطات رادیویی ارائه می‌شود.

اساسی‌ترین تفاوت سرویس اینترنت سازمانی با سرویس‌های اشتراکی در سرعت بالا، اتصال پایدار، دانلود و آپلود نامحدود است. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله اینترنت اختصاصی یا اینترنت اشتراکی را مطالعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *