اینترنت سازمانی یاقوت

پهنای باند اختصاصی(اینترنت سازمانی) یاقوت

اینترنت سازمانی (پهنای باند اختصاصی) یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌تواند یک سازمان را در مسیر رشد سریع‌تر همراهی کند. بدون استفاده از اینترنت پرسرعت خیلی از کسب و کارها دچار مشکل می‌شوند، اعتبار هر شرکت و سازمانی به پایداری سرویس اینترنت آن بستگی دارد، برای اینکه در سازمان یا اداره یا کارخانه خود بدون دغدغه به اینترنت دسترسی داشته باشید و درصد قطعی‌های شما کم شود یا بدون واسطه به سرویس‌دهنده ISP متصل شوید نیاز به یک اینترنت پرسرعت دارید که با خرید پهنای باند اختصاصی محقق می‌شود.اینترنت پرسرعت سازمانی امروزه از اهمیت بالایی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها برخوردار است. این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از انواع اینترنت پرسرعت سازمانی بهترین سرعت اینترنت را تجربه کرده و با سرعت بالایی داده‌های خود را منتقل یا بارگذاری کنند.

مزایای پهنای باند اختصاصی اینترنت

در اینترنت با پهنای باند اختصاصی سرعت آپلود و دانلود شما برابر است، مثلا اگر سرعت درخواستی شما از شرکت ارائه دهنده اینترنتی خود 30 مگابیت بر ثانیه باشد شما با همان سرعت می‌توانید از اینترنت فایل دانلود کنید یا به آپلود فایل در اینترنت بپردازید.

از مزایای دیگر اینترنت با پهنای باند اختصاصی سرعت بالای آن است زیرا شما بدون واسطه به سرویس دهنده ISP متصل می‌شوید. یکی از روش های پرکاربرد اتصال به سرویس دهنده ISP استفاده از ارتباط وایرلس می‌باشد که در حال حاضر بهترین روش برای اتصال نقطه به نقطه به حساب می‌رود.

از مزایای دیگر پهنای باند اختصاصی اینترنت این است که پهنای باند شما اشتراکی نیست و هیچگونه افتی ندارند و در طول 24 ساعت شما دارای اینترنت با سرعت بالا و بدون افت سرعت می‌باشید.

پهنای باند اختصاصی

شهرهای تحت پوشش اینترنت سازمانی یاقوت

اینترنت سازمانی یاقوت در شهرهای بوشهر, اصفحان, تهران, اهواز, خرم آباد, بندرعباس, مرکزی – ساوه, قم, همدان, زنجان, قزوین, ارومیه, تبریز, کرمان, البرز – کرج قابل ارائه می‌باشد که برای آگاهی از هر شهر برروی نقشه کلیک نمایید

همچنین شهر های اراک,عسلویه,کیش که به تازگی پشتیبانی میشوند که شاید روی نقشه روییت نشود.

پوشش دهی وسیع

کامل‌ترین پوشش دهی اینترنت در منطقه

نصب و راه‌اندازی رایگان

نصب و تست رایگان سرویس اینترنت سازمانی به مدت یک هفته

پشتیبانی 24/7

ارائه خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته

سرعت

اینترنت پرسرعت، پایدار و متقارن

پایداری سرویس خدمات

تضمین ارائه سرویس اینترنت سازمانی با پایداری بالا

بدون محدودیت

عدم محدودیت در سرعت و حجم

روش‌های انتقال اینترنت اختصاصی

روش‌های مختلفی برای ارائه اینترنت اختصاصی وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • شبکه رادیویی: شبکه های رادیویی بستری مناسب برای انتقال پهنای باند اختصاصی هستند. اجرای پهنای باند اختصاصی در این روش آسان و با هزینه کمتری قابل انجام است. این روش(پهنای باند اختصاصی وایرلس) پرکاربردترین و بهترین روش موجود برای انتقال پهنای باند اختصاصی به حساب می‌آید.
  • شبکه کابلی: با استفاده از این روش بسته به کابلی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، ظرفیت بالایی از پهنای باند قابل انتقال است. ولی چون برد آن پایین است، برای پهنای باند اختصاصی زیاد پیشنهاد نشده و استفاده نمی‌شود.
  • فیبر نوری: انتقال پهنای باند از طریق فیبر نوری هم بسیار پرکاربرد است. اما برای همه به صرفه نیست. به این خاطر که ظرفیت شبکه فیبر نوری در تمام نقاط ایران به اندازه کافی نیست و گاهی افراد مجبور هستند تا با هزینه خودشان، این شبکه را ایجاد کنند. هزینه بالای ایجاد شبکه توسط کاربر، باعث شده تا خیلی از افراد، سازمان‌ها یا کسب و کارها نخواهند از آن استفاده کنند. با این حال، در صورت وجود شبکه و زیرساخت مناسب، خط اختصاصی اینترنت انتخاب خوبی است. 
سرویس‌های اینترنت سازمانی یاقوت
سرویس پهنای باند اختصاصی 24 ساعته به همراه IP Valid
سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی
سرویس بر بستر فیبر نوری (قابل ارائه در شهرک صنعتی کاوه)

خدمات قبل از فروش اینترنت سازمانی یاقوت

  • مشاوره و امکان سنجی رایگان
  • ارائه طرح‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری
  • نصب و راه اندازی سرویس در کمتر از 48 ساعت
  • ارائه پشتیبانی حضوری و تلفنی به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

خدمات پس از فروش اینترنت سازمانی یاقوت

  • پشتیبانی سریع و 24 ساعته
  • امکان افزایش یا کاهش پهنای باند در طول دوره قرارداد
  • یک هفته تست رایگان پس از امکان سنجی

شرکت اینترنت یاقوت به منظور رفاه حال مشتریان، خدمات اینترنت سازمانی خود را به صورت اختصاصی و محدود ارائه می‌دهد.

پهنای باند اختصاصی چیست؟

پهنای باند اختصاصی به پهنای باندی که به شکل اختصاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اگربخواهیم بطورعامیامه توضیح بدهیم، برخی خیابان‌ها دوبانده یا سه بانده هستند وظرفیت مشخصی دارند حال شما می‌توانید با داشتن اینترنت پرسرعت اختصاصی ظرفیت کامل را در اختیار گرفته و استفاده کنید.

مراحل خرید پهنای باند اختصاصی یاقوت

اینترنت اختصاصی

برای خرید اینترنت سازمانی شما عزیزان می‌توانید در ابتدا از مشاوره‌ی رایگان مجموعه‌ی یاقوت استفاده کنید و پس از دریافت اطلاعات لازم، نسبت به خرید نهایی اقدام نمایید. اینترنت سازمانی یاقوت در حال حاضر در اختیار افرادی است که در شهرهای تهران، کرج، همدان، ساوه، قزوین، قم و زنجان ساکن هستند، قرار دارد.

پس از مشخص نمودن میزان پهنای باند مورد نیاز، بستر انتقال داده و … میتوانید به‌راحتی و در کمترین زمان از اینترنت سازمانی یاقوت استفاده کنید و تجربه‌ی سرعتی بالا و بدون محدودیت را داشته باشید.

پس از عقد قرارداد، شرکت سرویس دهنده موظف است مجموع عرض باند خریداری شده را بدون کم‌وکاست و به صورت تضمینی در اختیار مشترک قرار دهد. شرکت یاقوت نیز یکی از معتبرترین شرکتهای سرویس دهنده است که از این قاعده پیروی میکند.برای خرید اینترنت سازمانی با شماره سراسری 0864840 تماس بگیرید.

مشتریان اینترنت سازمانی یاقوت

بسیاری از سازمان و شرکت‌های معتبر و قدیمی ایرانی مانند میهن، مای بی بی، بوتان، سان‌استار، رانی، سن‌ایچ و..  از سرویس پهنای باند اختصاصی یاقوت استفاده می‌کنند

مشتریان یاقوت

نظرات مشتریان یاقوت

شرکت کیش چیپس
شرکت کیش چیپس
بیشتر بخوانید
تقریبا چهار ساله که از خدمات P2P شرکت یاقوت استفاده میکنیم. در طول این مدت هواره نهایت همکاری از نظر ارائه سرویس با کیفیت و پشتیبانی مناسب را با شرکت مزمز داشته‌اند.
شرکت پارس فنر
شرکت پارس فنر
بیشتر بخوانید
اینجانب به نوبه خود از کیفیت فنی و پشتیبانی پایدار شرکت محترم یاقوت در چندین سال اخیر همکاری فی مابین، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می‌نمایم
شرکت زرین صنعت خوشبخت
شرکت زرین صنعت خوشبخت
بیشتر بخوانید
مجموعه خوشبخت ضمن تشکر صمیمانه بابت همکاری در زمینه ارائه سرویس اینترنت اختصاصی به این مجموعه و نیز پشتیبانی و پاسخگویی سریع و عالی و همچنین پایداری در وضعیت اینترنت برای آن مجموعه محترم آرزو میکنیم بهترین پیروزی‌های خود را در آینده به ارمغان بیاورد
شرکت زرین جم
شرکت زرین جم
بیشتر بخوانید
یاقوت یعنی پاکی، یاقوت یعنی صداقت و شفافیت، یاقوت یعنی قبول اشتباه برای پیشرفت، یاقوت یعنی حق با مشتری و کنار اومدن با آن‌ها در هر شرایطی چه به سود و چه به ضرر، یاقوت یعنی همکار با احترام. همیشه همین باشید
شرکت دارویی ره آورد تامین
شرکت دارویی ره آورد تامین
بیشتر بخوانید
بدین وسیله مراتب رضایت و قدردانی خود را از کوشش و عملکرد سریع و همراه با کیفیت مطلوب آن شرکت در اجرای قرارداد اینترنت، ارتباط PTP و پشتیبانی شبکه اعلام میدارم و توفیق روز افزون آن مجموعه محترم را خواستارم
شرکت زرین برگ پرشیا
شرکت زرین برگ پرشیا
بیشتر بخوانید
از سرویس‌های شما بسیار راضی هستیم، همواره صداقت در پاسخگویی و پشتیبانی فنی عالی شما را از بقیه متمایز کرده است. موفق باشین
شرکت سن ایچ
شرکت سن ایچ
بیشتر بخوانید
از مجموعه خوب و همراه یاقوت تشکر میکنم که در این چند سالی که افتخار داشتیم در خدمتشون باشیم، همیشه و همه جا وقتی نیاز به کمکشون داشتیم پرقدرت کنارمون بودند و همیشه در اوج دقت و به سرعت مشکلمون را حل کردند
شرکت بهینه تکنیک
شرکت بهینه تکنیک
بیشتر بخوانید
تو این سال‌ها بچه‌های یاقوت همیشه قطعی‌های سرور، دان بودن آنتن‌ها، روتر و هر چیزی را که من باید حواسم بهشون میبود رو رصد میکردن و واقعا من خیالم از این قضایا راحت بود
شرکت طبیعت
شرکت طبیعت
بیشتر بخوانید
بچه‌های یاقوت همه با اخلاق کارا پیگیر هستند همیشه انرژی مثبت گرفتم ازشون؛ دوستای خوبی هستند و کلا آدمایی هستند که میشه روشون حساب کرد
شرکت بوتان
شرکت بوتان
بیشتر بخوانید
شرکت یاقوت را با تعهد، سرعت عمل و همراه قابل اعتماد در لحظات سخت و بحرانی میشناسم
قبل
بعدی

پرسش های متداول

کسب و کارها می‌توانند از سرویس‌های مختلف از جمله اینترنت اشتراکی(DSL، Cable، Wireless) و اینترنت اختصاصی در قالب اینترنت سازمانی استفاده کنند. اینترنت سازمانی بر پایه پهنای باند اختصاصی بنا شده؛پهنای باند اختصاصی با اتصالی که به طور خاص برای شما فراهم می‌کند در مقابل اینترنت اشتراکی که در آن شما پهنای باند خود را با سایر کاربران به اشتراک می‌گذارید، قرار می‌گیرد. عدم محدودیت سرعت و حجم دانلود، پهنای باند کافی، امنیت، پشتیبانی 24 ساعته و تضمین پایداری سبب محبوبیت بالای این سرویس می‌شود.

پهنای باند اختصاصی با توجه به نیاز کاربر به صورت شخصی ( پهنای باند اختصاصی خانگی) و تجاری (اینترنت سازمانی) مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما به طور معمول مورد درخواست سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد.

تعرفه پهنای باند اختصاصی با توجه به بستر انتقال، تجهیزات مورد استفاده در محل موردنظر، میزان پهنای باند درخواستی پس از امکان سنجی مشخص می‌شود به همین منظور برای خرید پهنای باند اختصاصی و آگاهی از تعرفه‌ها با شماره 0864840  تماس حاصل فرمائید.

خیر، اینترنت سازمانی یاقوت هیچ وابستگی به خطوط تلفن و مراکز مخابراتی ندارد و بر بستر ارتباطات رادیویی ارائه می‌شود.

اساسی‌ترین تفاوت سرویس اینترنت سازمانی با سرویس‌های اشتراکی در سرعت بالا، اتصال پایدار، دانلود و آپلود نامحدود است. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله اینترنت اختصاصی یا اینترنت اشتراکی را مطالعه فرمائید.