درباره ما

در سال 1381 گرد هم آمدیم و شرکت تعاونی یاقوت رایانه را با هدف ارائه‌ انواع خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و دیگر زمینه‌های مربوط به آن شامل اینترنت، اینترانت و پروژه‌های شبکه در شهر ساوه راه اندازی کردیم.

در این سال ها تلاش کردیم با جذب نیروهای متخصص و مجرب در این حوزه، بهترین سرمایه انسانی را جهت ارائه خدمات به کار ببندیم، با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، با آموزش‌های بروز و منظم سطح دانش پرسنل‌مان را زیر نظر استادان این حرفه بالا نگاه داشته‌ایم تا باعث رسیدن به هدف اصلی این مجموعه که همان رضایت مشتری است گردد.

ما در این مجموعه با جذب مشتریان وفادارمان و با کمک شما رشد کرده‌ایم و تا کنون به جایگاه خوبی رسیده‌ایم، سعی نموده‌ایم با پشتیبانی سخت کوشانه تیم فنی‌مان مشتریان‌مان را تنها نگذاریم و با پیگیری‌های مکرر در قالب نظرسنجی‌های مختلف همیشه تک تک مشتریان‌مان را رصد نموده‌ایم تا به پاس وفاداری‌شان، مجموعه یاقوت را بهبود ببخشیم.

رسالت این مجموعه کسب رضایت مشتریان می‌باشد که خوشبختانه تا کنون توانسته‌ایم درصد بالایی از رضایت مشتریان‌مان را کسب کنیم، اعتبار ما مشتریان عزیزمان هستند که متشکل از کاربران خانگی، سازمانها، ادارات و شرکت‌ها می‌باشند، با افتخار توانسته‌ایم درصد زیادی از سهم بازار منطقه را به خودمان اختصاص دهیم و پروژه هایی را در سطح فرا منطقه‌ای نیز انجام دهیم، در کنار ارائه اینترنت به توسعه مجموعه یاقوت پرداختیم و در بخش آموزش توانستیم در نمایندگی مجتمع فنی تهران شعبه ساوه در خدمتتان باشیم.

هدف ما ارائه خدمات و محصولات با کیفیت با بالاترین سطح رضایت، به شما عزیزان می‌باشد

گروه فناوری اطلاعات یاقوت مفتخر است طی این سال توانسته خدمات متفاوتی را به مشتریان خود عرضه و بهترین امکانات و خدمات را در خدمت مشتریان قرار دهد تا بتواند رضایت مشتری خود را جلب نماید.

گروه فناوری اطلاعات یاقوت جهت رفاه حال مشتریان خود، اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین کرده تا مشتریان بتوانند امکانات و وسایل مورد نیاز خود را به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری تهیه و خریداری نمایند.

فروشگاه یاقوت شامل فروش تمام تجهیزات شبکه از جمله مودم، روتر، سوئیچ و غیره با برندهای معتبر می‌باشد که برای جلب رضایت مشتریان عزیز تهیه شده است.

شرکت تعاونی یاقوت رایانه ساوه به شناسه ملی ۱۰۸۶۱۳۷۱۴۶۰ از سال ۱۳۸۱ به صورت تخصصی توسط تعدادی از متخصصین شبکه و فناوری ارتباطات رایانه‌ای فعالیت خود را در زمینه شبکه‌های محلی LAN و شبکه‌های گسترده WAN آغاز نمود

مجوزها و افتخارات:

عضو شورای عالی انفورماتیک

دارنده گواهینامه ایزو 9001-2000

عضو کنسرسیوم شرکت ارتباطات ثابت پارسیان به شماره مجوز FCP 100-94-24

عضو شرکت ساتیاری ارتباط پارس به شماره مجوز سروکو 100-95-65

عضو شورای عالی انفورماتیک به شماره شناسه 2302889

عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مرکزی به شماره 96/404

تعاونی برتر کشور در سال 1389

دریافت لوح تقدیر از نهاد ریاست جمهوری کشور

دریافت لوح تقدیر از استانداری استان مرکزی

دریافت لوح تقدیر از اداره کل تعاون و کار استان مرکزی

دریافت لوح تقدیر از سازمان فنی و حرفه‌ای استان مرکزی

دریافت لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان ساوه

دریافت لوح تقدیر از دانشگاه آزاد واحد ساوه

دریافت لوح تقدیر از دانشگاه علمی کاربردی شهرداری شهرستان ساوه

شرکت اینترنت یاقوت 1381 - 1400