لوگویاقوت
محمد محسن داوری

سوابق شرکت تعاونی یاقوت رایانه

شرکت اینترنتی یاقوت با پشت سر گذاشتن بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات مرتبط با اینترنت توانسته است به یکی از قطب‌های فعال کشور در زمینه اینترنت وایرلس، اینترنت سازمانی، تخفیف‌های ترافیکی و اینترنت نقطه‌ای تبدیل شود. قطعا اگر شما هم با گوشه‌ای از خدمات و افتخارات این شرکت رایانه ای آشنا شوید به شناخت بیشتر مدیر عامل و کادر مجرب این مرکز معتبر ترغیب می‌شوید.

  • محمد محسن داوری: مدیر عامل مجرب و دارای سوابق درخشان کاری حوزه وب و سرور در شرکت تعاونی یاقوت رایانه مهندس محمد محسن داوری است که به همراه هئیت مدیره و تیم کاری خود توانسته است به صورت طولانی مدت بهترین خدمات و مدیریت را در حیطه کاری خود ایفا کند.
  • سوابق کاری محمد محسن داوری: مدیریت در زمینه خدمات گسترده‌ای از قبیل: اینترنت، فروشگاه اینترنتی و آموزشگاه مجتمع فنی واقع در تهران تنها بخشی از توانایی و سوابق درخشان و موفقیت آمیز مدیریت این مهندس جوان و نامدار در عرصه فناوری اطلاعات است.

ایشان طی بازه‌های زمانی مختلف در سمت‌های زیر و جهت پیش برد اهداف گسترده شرکت یاقوت به بهترین نحوه ممکن ایفای نقش نمونده‌اند.

  1. عضو هئیت مدیره از تاریخ مهر ۹۴ تا مهر ۹۷ و آبان ۹۷ تا آبان ۱۴۰۰
  2. منشی هیئت مدیره و مدیر شرکت یاقوت از تاریخ مهر ۹۴ تا مهر ۹۷
  3. مدیر عامل فعلی و سابق از تاریخ آبان ۹۷ تا مهر ۱۴۰۰

خدمات شرکت اینترنتی یاقوت

این شرکت خوش سابقه با کمک مدیریت قوی و نیروی انسانی فعال و متخصص خود توانسته است خدمات خودت را در ساوه آغاز کرده و همزمان با گسترش لاین های خدماتی مراکز مختلف خود در بسیاری از کلان شهرها مانند: تهران، شیراز، مشهد و… را هم پوشش دهد.

این شرکت سعی داشته که با ارتقا سطح دانش و تخصص روز پرسنل خود رضایت تمامی مخاطبان اعم از: کاربران خانگی تا کاربران سازمانی را با بهترین کیفیت در زمینه اینترنت، تجهیزات کامپیوتری و تجهیزات تلفن همراه پاسخ دهد.

ایجاد پهنای باند اختصاصی مناسب با فعالیت های سازمانی و اداری نیز از دیگر خدمات شرکت تعاونی یاقوت رایانه است و تمام کاربران در هر زمینه ای مرتبط با استفاده از اینترنت می توانند فعالیت خود را با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات پیش ببرند.

فروشگاه اینترنتی شرکت یاقوت رایانه

از دیگر تمهیدات مدیریت موفق و پویای شرکت یاقوت رایانه راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت ارائه هر چه بیشتر و بهتر نیازهای مختلف کاربران در حوزه فناوری، تجهیزات شبکه و اینترنت بوده که به شرح زیر است.

  1. مودم
  2. روتر
  3. سوئیچ

مجوزها و افتخارات

قطعا اولین و بزرگترین افتخار مدیریتی محمد محسن داوری و تیم متخصص ایشان کسب رضایت و جلب اعتماد کاربران خود در تمامی لاین های خدماتی و در سالهای متمادی است. چند نمونه از مجوزها و افتخارات شرکت تعاونی یاقوت رایانه شامل موارد زیر است.

  • مجوزها: کسب گواهینامه ایزو ۲۰۰۰_۹۰۰۱، کسب رتبه در سال ۱۳۹۸ به عنوان تعاونی برتر در سطح کشور، دارای عضویت در شورای انفورماتیک عالی کشور، دارای انفورماتیک داده های رایانه ای ، خدمات شبکه و آموزش و پرورش
  • افتخارات: دریافت لوح تقدیر از نهاد رسمی ریاست جمهوری، کسب لوح تقدیر از اداره کل کار و تعاون، استانداری و سازمان فنی و حرفه ای و… استان مرکزی کشور. دریافت لوح افتخار و تقدیر از فرمانداری ساوه و… نمونه های از سوابق موفق و مفتخر شرکت یاقوت رایانه با مدیریت محمد محسن داوری هستند.

لوح یاقوت