لوگویاقوت
علامت اینترنت وای فای
اینترنت برج ها و مجتمع ها

اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

ارائه سرویس‌های اینترنت پر سرعت و با کیفیت شرکت اینترنت یاقوت برای برج ها و مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی باعث شده است تا مشترکین در سریع‌ترین زمان ممکن به اینترنتی پرسرعت، با کیفیت و با هزینه‌ای مناسب دسترسی داشته باشند بدون اینکه نیازی باشد تا پیگیر مراحل اداری و مخابراتی شوند.

ارتباط نقطه به نقطه

این سرویس‌ها جهت ارتباط داخلی شبکه‌های محلی مجموعه‌های کسب و کار بر روی بستر وایرلس به صورت ارتباط نقطه به نقطه به سه شکل زیر انجام می‌پذیرد:

اینترانت (PTP)           شبکه‌های(LAN(PTP

اینترنت پوینت تو پوینت
درخواست اینترنت وایرلس

اینترنت +ADSL2

یکی دیگر از خدمات شرکت اینترنت یاقوت ارائه سرویس‌های اینترنت محدود بر روی خطوط تلفن ADSL، با کیفیت بالا و هزینه کم می‌باشد، این سرویس‌ها جهت جلب رضایت شرکت‌ها، سازمان‌ها، پاساژها، منازل مسکونی و کلیه افرادی که قصد استفاده محدود از اینترنت را دارند در نظر گرفته شده است.

اینترنت TD-LTE

اینترنت TD-LTE، اینترنتی با سرعت و پایداری بالا است که نیاز به خطوط تلفن و زیر ساخت کابلی ندارد و تنها با واردکردن سیم کارت داخل مودم و اتصال مودم به برق، کاربران به راحتی می‌توانند از اینترنت پرسرعت tdlte استفاده کنند.

اینترنت همراه TDLTE
wireless2

اینترنت وایرلس

یکی دیگر از خدمات شرکت اینترنت یاقوت ارائه سرویس‌های اینترنت پرسرعت بیسیم و اینترنت خانگی Wireless،  با کیفیت بالا و هزینه کم می‌باشد، این سرویس‌ها جهت جلب رضایت مشتریان سازمانی، منازل مسکونی و کلیه افرادی که قصد استفاده محدود از اینترنت را دارند در نظر گرفته شده است.