اینترنت TDLTE یاقوت

اینترنت TD-LTE

اینترنت TD-LTE مبنی بر فناوری ثابت نسل 4.5 است که جدیدترین فناوری ارائه اینترنت پرسرعت است، در حقیقت اینترنت TD-LTE  با حداکثر سرعت 40 مگابیت آخرین نسل اینترنت ثابت می‌باشد که به دلیل وابسته نبودن به خطوط تلفن ثابت، قابل حمل بودن و راه اندازی سریع گزینه مناسبی برای ارائه اینترنت پرسرعت بی‌سیم به سازمان‌ها، موسسات، شرکت‌ها و منازل است. TD-LTE زمانی مناسب است که نتوانیم از سرویس وایرلس و بسترهای دیگر برای دسترسی به اینترنت استفاده کنیم، برای دسترسی به آن باید یک دستگاه مودم داشته باشید که بتواند از TD-LTE پشتیبانی کند، یک سیم کارت ویژه TD-LTE و یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد که بتواند پوشش داده منطقه شما فراهم کند.

  •  

از مزیت‌های اینترنت TD-LTE

  • استفاده چند نفر بصورت همزمان
  • پایداری و سرعت بالا در آپلود و دانلود
  • امکان اتصال بصورت Wi-Fi
  • قابل حمل بودن
  • کاهش هزینه و..

مزایای اینترنت TD-LTE

استفاده همزمان چندین کاربر

پشتیبانی 24/7

سرعت و پایداری بالا

امکان تست رایگان به مدت یک هفته

سوالات متداول اینترنت TD-LTE

اینترنت TD-LTE و 4G  هر دو اینترنت موبایل هستند ولی از نظر مناطق پوشش‌دهی، سرعت و تعرفه متفاوت‌اند. از نظر سرعت و مناطق تحت پوشش، اینترنت 4G بهتر از اینترنت TD-LTE است(اما در این حالت هم سرعت TD-LTE بهتر از اینترنت ADSL است) ولی از نظر مقرون به صرفه بودن اینترنت TD-LTE مناسب‌تر است. 

TD-LTE مخفف Time Division Duplexing است. در TD-LTE از یک کانال مشترک برای بارگذاری و بارگیری اطلاعات استفاده می‌شود وعملکرد آن  بر اساس تقسیم زمان است(دوطرفه سازی به کمک تقسیم زمان).

FD-LTE مخفف Frequency Division Duplexing است و در آن از دو فرکانس حامل برای بارگذاری و بارگیری داده‌ها استفاده می‌شود(دوطرفه سازی به کمک تقسیم فرکانس).

 اینترنت TD-LTE به دلیل انعطاف پذیری بالادر تغییر فرکانس، پیچیدگی کمتر و قیمت مناسب‌تر کاربرد بیشتری نسبت به FD-LTE دارد.

فرم درخواست اینترنت TD-LTE

اینترنت پرسرعت TD-LTE

اینترنت همراه td lte، همراه همیشگی شما