لوگویاقوت

اینترنت برج‌ها و مجتمع‌های یاقوت

اینترنت سازمانی یاقوت

ویژگی‌ اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

شرکت اینترنت یاقوت علاوه بر ارائه خدمات اینترنت پرسرعت سازمانی و خانگی اقدام به  ارائه اینترنت برای برج‌ها و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی نموده است که باعث شده است مشترکین بدون نیاز به مراحل اداری و مخابراتی در سریع‌ترین زمان ممکن به اینترنتی با کیفیت بالا، هزینه‌ مناسب دسترسی داشته باشند.

ویژگی‌ها:

 • پشتیبانی 7/24
 • وابسته نبودن به مراکز مخابراتی
 • هزینه بهینه و اقتصادی در مقایسه با کیفیت ارائه شده
 • امکان استفاده از این سرویس بدون استفاده از خطوط تلفن
 • سرعت بسیار بالای این سرویس در برابر سرویس‌های ADSL
 • راه اندازی سرویس در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون طی کردن مراحل اداری

استفاده از اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها می‌تواند مزایای زیر را نیز برای شما داشته باشد:

هیچ محدودیتی در تعداد مشترکینی که می‌توانند از این اینترنت استفاده کنند وجود ندارد. به همین علت می‌توان در برج‌های شلوغ و پرجمعیت نیز به‌راحتی از این اینترنت استفاده کرد.

در بسیاری از مواقع مشترکین با استفاده از این اینترنت می‌توانند به سرعت بالای 150 مگابیت بر ثانیه دست پیدا کنند که برای یک برج می‌تواند سرعت اینترنت بسیار بالایی باشد.

ازآنجایی‌که در این نوع اینترنت از پورت‌های مخصوص استفاده نمی‌شود زمان تاخیر در دسترسی به داده‌ها و اطلاعات به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و در نتیجه پینگ شما بهبود پیدا خواهد کرد.

یک مزیت بسیار مهم دیگر خرید این اینترنت این است که معمولا طرح‌های تشویقی مختلفی به مشتریان ارائه می‌شود که استفاده از آنها به یک تجربه جذاب برای کاربران و مشترکین اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها تبدیل خواهد شد.

با استفاده از این اینترنت‌ها امکان ایجاد شبکه داخلی برای بازی‌کردن و شبکه‌کردن بازی‌های مختلف به‌صورت آنلاین نیز وجود دارد.

برای مدیریت اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها ابزارهای مدیریتی حجم و سرعت وجود دارد که مالکین مجتمع‌ها می‌توانند از این ابزارها نیز استفاده کنند.

اهمیت استفاده از اینترنت مخصوص برج‌ها و مجتمع‌ها

برج‌ها و مجتمع‌های مختلف از جمله مجتمع‌های مسکونی و تجاری معمولا یکی از مهم‌ترین مراکزی هستند که نیازمند داشتن اینترنت پرسرعت هستند. معمولا تهیه اینترنت پرسرعت از طریق مراکز مخابراتی برای مجتمع‌های مسکونی سخت و دشوار است و ممکن است هزینه زیادی را نیز برای آنها به همراه داشته باشد. به همین علت است که اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها که توسط مجموعه یاقوت ارائه می‌شود می‌‌تواند یک راهکار مناسب برای تامین اینترنت در این محیط‌ها باشد.

دقت داشته باشید که این نوع اینترنت در واقع اینترنت ADSL نیست و به‌صورت کاملا بی‌سیم به شما ارائه می‌شود. همین عامل نیز باعث می‌شود تا کل یک برج یا مجتمع مسکونی و تجاری را بتوانید پوشش دهید و در طول زمان مشکل قطعی اینترنت را نیز تجربه نکنید. دقت داشته باشید که معمولا ناحیه تحت پوشش برج‌ها و مجتمع‌ها بسیار بزرگ است و پوشش دادن کل این مناطق با روش‌هایی به جز اینترنت مخصوص برج‌ها و مجتمع‌ها عملا غیرممکن خواهد بود.

تجهیزات اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

معمولا اصلی‌ترین تجهیزاتی که شما برای برقرار کردن و اتصال اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها به آن نیاز دارید تجهیزات رادیویی و اینترنت رادیویی است که باید در پشت‌بام ساختمان‌ها و برج‌های شما نصب شوند. این تجهیزات قادر هستند تا اطلاعات را با استفاده از سیگنال‌های رادیویی ارسال کرده و سرعت بالایی نیز دارند. در ادامه هریک از مشترکینی که در برج یا مجتمع زندگی کرده یا یک واحد تجاری دارند باید یک مودم مخصوص را خریداری کنند.

با اتصال این مودم‌ها به آنتن‌های رادیویی که در پشت‌بام برج نصب شده است مشترکین می‌توانند به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنند. مودم‌هایی که در این زمینه وجود دارند دارای پورت‌های DSL هستند که این پورت‌ها می‌توانند داده‌ها را با سرعت بالایی دریافت کرده و در ادامه با استفاده از تجهیزات Multiplexing که روی آنها نصب شده این اطلاعات را گردآوری کرده و به‌صورت کامل در اختیار شما قرار دهند.

خدمات قبل فروش یاقوت

خدمات قبل از فروش اینترنت برج‌های یاقوت

 1. مشاوره و امکان سنجی 
 2. ارائه طرح‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری
 3. نصب و راه اندازی سرویس در کمتر از 48 ساعت

مراحل راه اندازی اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

 1. ارسال درخواست 
 2. امکان سنجی 
 3. ارائه پیش فاکتور به مشتری
 4. عقد قرارداد
 5. نصب و راه اندازی تجهیزات
 6. فعال شدن سرویس
اینترنت برج و مجتمع
خدمات پس از فروش یاقوت

خدمات پس از فروش اینترنت برج‌ها یاقوت

 1. پشتیبانی حضوری و تلفنی
 2. پشتیبانی سریع و 24 ساعته

قیمت و هزینه راه‌اندازی اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها

به علت استفاده از تجهیزات رادیویی که روی برج‌ها و مجتمع‌ها نصب می‌شوند معمولا هزینه نصب و راه‌اندازی این اینترنت‌های کمی بالاست ولی سایر مزایای مهمی که استفاده از آنها دارد باعث می‌شود تا اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها از نظر اقتصادی یک گزینه بسیار به‌صرفه باشد. از جمله عوامل اثرگذار روی قیمت و هزینه راه‌اندازی این اینترنت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند تجهیزات رادیویی که شما برای اینترنت خود خریداری می‌کنید.
 • حداکثر سرعت مدنظر شما برای اینترنت خود
 • حجم ماهیانه یا سالیانه‌ای که در نظر دارید
 • مدت‌زمان اعتبار اینترنت شما
 • نوع مودم‌هایی که مشترکین خریداری می‌کنند

با درنظرگرفتن هریک از این عوامل می‌توانید بهترین اینترنت برج‌‎ها و مجتمع‌ها را برای خود خریداری کنید. از طرف دیگر نباید فراموش کرد که تمامی کاربران و مشترکینی که در یک مجتمع و برج حضور دارند می‌توانند بدون هیچ مشکلی به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. معمولا تهیه چنین اینترنت پرسرعتی برای تمامی ساکنین در یک مجتمع با هزینه پایین امکان‌پذیر نیست. پس هزینه‌ای پرداخت شده برای خرید این اینترنت کاملا صرفه اقتصادی دارد.

شرکت‌هایی که با ما همکاری می‌کنند

برج‌ها و مجتمع‌ها گاهی به دلیل عدم وجود پورت خالی در مخابرات و  موقعیت مکانی‌شان امکان استفاده از خدمات اینترنتی را ندارند، ساکنین برج‌ها و مجتمع‌ها بدون نیاز به طی کردن ضوابط اداری می‌توانند از اینترنتی با سرعت بالا استفاده کنند.

برای نصب اینترنت برج‌ها و مجتمع‌ها، نیاز به تجهیزات رادیویی، مقداری کابل و ملزومات نصب می‌باشد که با توجه به شرکت ارائه دهنده اینترنت متفاوت است. برای مشاهده قیمت تجهیزات شبکه به فروشگاه اینترنتی یاقوت مراجعه کنید.

بله شرکت اینترنت یاقوت برای مشتریان خود مهلت تست یک هفته‌ای را به صورت کاملا رایگان درنظر گرفته است، در صورت رضایت مشتری، قرارداد و همکاری ادامه می‌یابد و در صورت عدم رضایت،تجهیزات نصب شده از ساختمان جمع آوری شده و هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.